Dzień Pluszowego Misia

27 listopada świętowaliśmy z dziećmi Dzień Pluszowego Misia. Data ta nie jest przypadkowa, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki.

96. urodziny Kubusia Puchatka

13 i 20 października Filia nr 20 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie przeprowadziła zajęcia w Przedszkolu nr 16 w Lublinie oraz w Przedszkolu w Krężnicy Jarej z okazji urodzin Kubusia Puchatka.

 

Łazienkowe fiku-miku

Dzięki uprzejmości Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 39 w Lublinie i Dyrekcji Przedszkola nr 16 w Lublinie, 6 września, na przylegającym do budynku boisku, odbył się spektakl "Łazienkowe fiku-miku". Doświadczone animatorki: Natalia Sacharczuk i Katarzyna Staniewska z Teatru Andersena w Lublinie, w kreatywny i łatwy sposób odczarowały codzienne czynności.

 Akcja Żonkile

Jubileuszowa - 10. Akcja Żonkile, to okazja do przeprowadzenia akcji społeczno-edukacyjnej w klasie 5 Szkoły Podstawowej 39 w Lublinie. Tematem przewodnim akcji i naszych zajęć była miłość.

Trzy fotoramy ze zdjęciami Baczyńskiego

Do 31 marca w Filii nr 20 można oglądać wystawę poświęconą Krzysztofowi Kamilowi Baczyńskiemu przygotowaną wspólnie z Młodzieżowym Domem Kultury nr 2 w Lublinie. Wystawa prezentująca utwory Baczyńskiego oraz przybliżająca jego losy, opatrzona jest fotografiami przedstawiającymi poetę i jego żonę.