Szkolenie ze Stowarzyszeniem "dla Wszystkich"

Filia nr 36 rozpoczęła współpracę ze Stowarzyszeniem "Dla Wszystkich". W ramach działań Stowarzyszenia w lipcu w naszej bibliotece odbyły się cztery warsztaty z obsługi komputera i smartfona dla seniorów.

Zajęcia cyrkowe z Fundacją Sztukmistrze

26 czerwca w Filii 36 zakończyła się kolejna edycja warsztatów cyrkowych prowadzonych przez Fundację Sztukmistrze. W czasie ostatnich zajęć uczestniczki wraz z instruktorami przygotowały wyjątkowy program artystyczny i zaprezentowały go widowni, na której zasiedli rodzice.

XI Parafialny Festyn Rodzinny
18 czerwca w czasie XI Parafialnego Festynu Rodzinnego przy Kościele Trójcy Przenajświętszej przy stoisku Filii 36 można było zagrać w gry planszowe, a na scenie posłuchać bajek w formie teatrzyku kamishibai prezentowanych przez panie bibliotekarki.

Warsztaty ceramiczne
W Filii nr 36 zakończył się cykl warsztatów ceramicznych prowadzonych przez Igora Kaznowskiego, instruktora ceramiki. Zajęcia odbywały się w maju i w czerwcu 2023 roku. Wzięło w nich udział 40 osób.

Tydzień Czytania Dzieciom w Filii 36 z teatrzykiem kamishibai

Z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom pani bibliotekarka z Filii nr 36 odwiedziła Przedszkole Lubelskie Skrzaty oraz Przedszkole Niebieski Koralik i przyniosła ze sobą niespodziankę, teatrzyk kamishibai.