Cotygodniowe wydarzenia 11-17 lipiec 2022

poniedziałek, 11 lipiec

Lublin Spotkania

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Andrzejem Pilipiukiem, laureatem wielu nagród, w tym Nagrody im. Janusza A. Zajdla, piewcą wsi polskiej, autorem kilkudziesięciu powieści i kilkuset opowiadań, twórcą postaci Jakuba Wędrowycza i wielu innych oraz popularyzatorem historii.

piątek, 08 lipiec 2022 - piątek, 15 lipiec 2022

Biblioteka na Poziomie zaprasza na wystawę prac Artura Przybysza pod hasłem "Lublin w akwareli". Można ją oglądać do 15 lipca 2022 roku.

Artur Przybysz to rodowity lublinianin, którego twórczość w dużej mierze związana jest z tym miastem i jego okolicami. Artysta w Lublinie urodził się i mieszka. Tutaj też ukończył Instytut Wychowania Artystycznego UMCS, obecnie funkcjonujący jako Instytut Sztuk Pięknych UMCS.

wtorek, 12 lipiec

środa, 13 lipiec