Events from Inne category

środa, 31 sierpień 2022 - piątek, 30 wrzesień 2022

Zachęcamy do korzystania z nowej wersji katalogu - multiwyszukiwarki Integro.

INFORMACJA

W dniach 19 - 30 września 2022 r., Filia nr 5, ul. Krochmalna 13, będzie nieczynna

W dniach 26 września - 14 października 2022 r., Filia nr 3, ul. Hutnicza 20 A, będzie nieczynna

Festiwal Ojce i Dziatki w Biblio / 30 września i 2 października

wtorek, 13 wrzesień 2022 - niedziela, 02 październik 2022

Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej Ojce i Dziatki po raz kolejny odbędzie się w Lublinie. W obchody tegorocznej edycji ogólnopolskiej akcji włączyło się Biblio Lublin.

Czytelnicy na krańcu świata - konkurs podróżniczy / do 30 września

środa, 14 wrzesień 2022 - piątek, 30 wrzesień 2022

"Świat jest jak książka. Ci, którzy nie podróżują, czytają jedynie pierwszą stronę". Tych, którym bliskie są słowa św. Augustyna, a także wszystkich miłośników letnich wyjazdów, zapraszamy do udziału w konkursie na najciekawsze wspomnienie z wakacyjnej podróży. Organizatorem konkursu jest Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie.

Sekretne życie kwiatów / do 30 września

środa, 21 wrzesień 2022 - piątek, 30 wrzesień 2022

Inne

Biblioteka na poziomie - Filia nr 40 MBP, zaprasza do zabawy fotograficznej i nadsyłania zdjęć ukazujących tajemnicze oblicze roślin.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres bibliotekanapoziomie@gmail.com

Zabawa trwa do 30 września 2022

Abolicja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lublinie / 30 września - 3 października

piątek, 30 wrzesień 2022 - poniedziałek, 03 październik 2022

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z abolicji w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lublinie. Wszyscy czytelnicy, którzy między 30 września a 3 października zdecydują się oddać przetrzymane książki wypożyczone w filiach MBP Lublin, w tym okresie mogą to zrobić bez konieczności płacenia kary finansowej.