Events from Spotkania category

Jean Michel Folon artysta (nie)codzienny / 5 czerwca

sobota, 01 czerwiec 2024 - środa, 05 czerwiec 2024 07:00 pm

Lublin Spotkania

Miejska Biblioteka Publiczna w Lublinie, Instytut Nauk o Kulturze UMCS oraz Lubelskie Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych zapraszają na wykład Katarzyny Weinper pt. "Jean Michel Folon artysta (nie)codzienny" w ramach cyklu "Artysta jako geniusz, wynalazca, pedagog, wizjoner".

5 czerwca, godz. 17.30 - Filia nr 2 MBP, ul. Peowiaków 12

Pieniądze bez tabu w bibliotece! / 5 czerwca

wtorek, 04 czerwiec 2024 - poniedziałek, 30 wrzesień 2024

Lublin Spotkania

Z przyjemnością informujemy, że projekt „Pieniądze bez tabu” zgłoszony do programu „Kierunek Sukces” - II Edycja uzyskał dotację Fundacji Empiria i Wiedza.
Projekt ma na celu rozbudzenie zainteresowania oraz zdobycie przez młodzież wiedzy, umiejętności i kompetencji w zakresie edukacji finansowej i ekonomicznej. Ma też za zadanie propagować właściwe zachowania konsumenckie, upowszechniać ideę oszczędzania oraz wspierać działania zapobiegające wykluczeniu ekonomicznemu wśród ludzi młodych.

Klub Kreatywności / 12 czerwca

poniedziałek, 10 czerwiec 2024 - środa, 12 czerwiec 2024

Lublin Spotkania

Filia nr 22 MBP zaprasza dzieci i młodzież w wieku 8 - 15 lat na spotkanie Klubu Kreatywności. Joanna rańczuk pomoże przygotowac prezent na Dzień Ojca za pomocą technik scrapbookingu i makramy.

12 czerwca 2024, godz. 16.00 - ul. Z. Herberta 14