Paulina Molicka przyjechała do Filii nr 21 na lubelską promocję literackiego debiutu ze swoją rodziną. Wyjątkowi rodzice dali jej do wspomnianego w powieści plecaka tyle czułości, że ma z czego dziś czerpać, a oni wciąż przy niej, zawsze gotowi być tam, gdzie potrzeba. Byliśmy wszyscy pod wrażeniem więzi rodzinnych i miłości, w której Paulina będzie budowała swój nowy dom, niedługo, latem, po ślubie...

„Księgarenka na Miłosnej” to książka o kobietach, więc data spotkania w Dzień Kobiet nie była przypadkowa. Barwne postaci, wachlarz emocji, wątki historyczne, interakcje międzypokoleniowe i główna bohaterka Ola, którą chciałoby się poznać osobiście! To wszystko w debiucie, a ów debiut w efekcie głosowania czytelników na Granice.pl został Książką Roku 2023 w kategorii romans. Gratulujemy Paulino.
Rozmowy, dedykacje do książek opatrzonych specjalnymi pieczątkami i gustownymi zakładkami oraz wyrazy uznania przekazywane autorce trwały nie mniej niż wywiad z Pauliną, który miałam przyjemność prowadzić. Kiedy jestem pewna, że któryś z literackich wieczorów w bibliotece był wyjątkowo udany, to przyjeżdża Paulina Molicka i wnosząc moc pozytywnych wrażeń całą sobą, swoją książką sprawia, że to dzisiejszy wieczór będzie niezapomniany! Jak piękny uśmiech tej wspaniałej kobiety. Dziękuję, do zobaczenia.

Anna Rafalska

Widok ogólny pomieszczenia z publicznością i prowadzącymi
Dwie kobiety siedzą na fotelach przy stoliku
Zdjecie siedzącej publiczności
Kobieta siedząca na fotelu
Stos książek autorki
Autorka wpisuje dedykację do książki