Obrazy w tysiącach kawałeczków

Zapraszamy do Filii nr 35 na wystawę "Obrazy w tysiącach kawałeczków". Anonimowy pasjonat sztuki i puzzli z Lublina wraz z przyjaciółmi, zainspirowani jubileuszem 150-lecia Pierwszej Wystawy Impresjonistów w Paryżu prezentują efekty swojego hobby.

Nasze skarbonki - wystawa

Trwający Rok Edukacji Ekonomicznej stał się pretekstem do wykonania przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 58 oryginalnych skarbonek w najróżniejszych kształtach, rozmiarach i kolorach. 

DKK dla nastolatków: Marina

"Cień wiatru" zna niemal każdy, ale czy słyszeliście o "Marinie" Carlosa Ruiza Zafóna? To jedna z najwcześniej napisanych, ale najpóźniej wydanych (z powodu zawirowań z prawami autorskimi) książek słynnego katalońskiego pisarza.

Matematyka w twórczości małego plastyka

W Filii nr 35 w dniach 18.03 - 5.04 prezentujemy wystawę prac plastycznych wykonanych przez lubelskie przedszkolaki w ramach konkursu "Matematyka w twórczości małego plastyka". Matematyczny konkurs i wernisaż zorganizowało Przedszkole "Ziarenko".

Zimowe zajęcia w bibliotece

W Filii nr 35 w sezonie zimowym odbyło się wiele zajęć, w czasie których czytałyśmy książeczki, tworzyłyśmy kolorowe prace plastyczne oraz zapoznawałyśmy z pracą bibliotekarza i księgozbiorem filii.