Events on poniedziałek, 14 wrzesień 2020

Nie tylko portret

czwartek, 20 sierpień 2020 - wtorek, 15 wrzesień 2020

Filia nr 11 MBP zaprasza na wystawę fotografii Tomasza Hensa. To już kolejna wystawa tego fotografa w naszej filii, pierwsza pt. "W zbliżeniu" miała swoją odsłonę w marcu 2020 roku. Zapraszamy do 15 września.

Moja Droga - EDD 2020

wtorek, 08 wrzesień 2020 - niedziela, 20 wrzesień 2020

Inne

Europejskie Dni Dziedzictwa – wspólna inicjatywa Rady Europy i Unii Europejskiej, mająca na celu promowanie zabytków. W projekcie uczestniczą wszystkie państwa członkowskie Rady Europy, w tym także Polska, która włączyła się do akcji w 1993 roku.
W tym roku temat Europejskich Dni Dziedzictwa brzmi „Moja droga”! Temat został zaakceptowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i wpisuje się w założenia Programu Wieloletniego „Niepodległa” na lata 2017-2022.

Teatralne spotkania w Dzielnicy Ponikwoda

poniedziałek, 14 wrzesień 2020 04:00 pm

Lublin Spotkania

Filia nr 16 Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza na spektakl "Improwizowana księżniczka"

Historia napisana przez H. Ch. Andersena to zaledwie jedna strona do przeczytania w mgnieniu oka.
Co zatem można z niej zrobić na scenie?
Otóż wiele.