Wystawa fotografii Grzegorza Surmacza „Karakorum” przyciągnęła do Galerii 31 miłośników gór i wspinaczek oraz wysokiej jakości fotografii z wypraw górskich. Fotografujący od ponad 30 lat Grzegorz Surmacz zaprezentował relację z ekspedycji z drugiego co do wysokości pasma górskiego na ziemi. Na wystawie prezentowane są niezwykłe pejzaże górskie oraz portrety Szerpów, towarzyszących sześcioosobowej ekipie w wyprawie do rejonu K2.

Wystawa potrwa do 31.05.2024r.

Grzegorz Surmacz – urodzony w 1973 roku, zamieszkały w Lublinie. Absolwent Politechniki Lubelskiej. Pasjonat fotografii od ponad 30 lat. Zajmuje się fotografią krajobrazową, portretową, street photo, a także kreatywną. Jest członkiem Lubelskiego Towarzystwa Fotograficznego im. Edwarda Hartwiga.

Grzegorz Surmacz podczas wernisażu w Galerii 31
Fragment wystawy "Karakorum" w Galerii 31
Zdjęcia prezentowane na wystawie - na pierwszym planie góry
Kobieta przygląda się fotografiom na wystawie