Wspaniała podróż po świecie przyrody, oddająca piękno polskich krajobrazów i zmieniających się pór roku. Dzięki tym zdjęciom możemy również zobaczyć to, co często umyka naszej uwadze, obok czego przechodzimy obojętnie.

 

 

Filia nr 3 MBP zaprasza na wystawę fotografii Witolda Nowakowskiego pt. "Przyroda w obiektywie" cz. 1.

Witold Nowakowski - fotograf, od 14 lat członek Lubelskiego Towarzystwa Fotograficznego im. Edwarda Hartwiga ( w latach 2013 – 2021 wiceprezes i prezes zarządu), członek Okręgu Lubelskiego Związku Polskich Fotografów Przyrody oraz członek nieformalnej grupy Fotoazyl. Dziedziny fotografii, w których czuje się najlepiej to pejzaż, przyroda, makrofotografia ale także portret, architektura czy street photo. Pasję fotograficzną, która zakiełkowała jeszcze w szkole podstawowej dzieli z pasją do lotnictwa i latania. Członek Stowarzyszenia Aerostat – organizatora zawodów balonowych w Nałęczowie i lotów komercyjnych.

Laureat wielu konkursów fotograficznych oraz wystaw zbiorowych i indywidualnych. Dwukrotnie uhonorowany srebrnym medalem Fotoklubu RP „Za twórczość fotograficzną”. Uczestnik jury konkursowych oraz współorganizator konkursów i wystaw. Autor folderów i albumów związanych z działalnością Lubelskiego Towarzystwa Fotograficznego. Organizator plenerów fotograficznych.

 

Plakat do wystawy przedstawia polny pejzaż
Ptak stojący na mchu
Leśny potok jesienią
Żółw