„Ze sztuką na ty” to wystawa prac uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy „Serce” LSZP Lublin wykonanych pod kierunkiem Ewy Sadurskiej. Na uroczysty wernisaż w Filii nr 18 MBP przybyli autorzy prac z opiekunami. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i upominki.

Wystawa prezentuje wybrane prace wykonane w różnych technikach plastycznych w roku szkolnym 2022/2023. Proces tworzenia jest dla uczestników wytchnieniem, rozrywką i terapią, sprawiającą im wiele radości i satysfakcji. Wystawa stanowi prezentację efektów pracy podczas zajęć w Ośrodku „Serce”.

Autorzy prac:

Bożena Bogdańska, Agata Chmiel, Tomasz Dunaj, Jarosław Florek, Waldemar Gromaszek, Mateusz Kwiecień, Danuta Lawenda, Zofia Łukasik, Jolanta Misiewicz, Krzysztof Nowaczyński, Krzysztof Piędzia, Rozanna Rożenek, Jadwiga Ścibor, Joanna Truchlińska, Anna Wilkoławska, Ewa Woroniecka

Wystawa będzie dostępna do końca sierpnia.

Widok na wyeksponowane prace uczestników
Ewa Sadurska - kurator wystawy otwiera wernisaż
Uczetnicy podziwiają swoje prace
Pomiędzy dwiema postaciami widać kobietę na tle regałów z książkami