26 czerwca w Filii 36 zakończyła się kolejna edycja warsztatów cyrkowych prowadzonych przez Fundację Sztukmistrze. W czasie ostatnich zajęć uczestniczki wraz z instruktorami przygotowały wyjątkowy program artystyczny i zaprezentowały go widowni, na której zasiedli rodzice.

Cykl darmowych zajęć dla dzieci i młodzieży z Polski i Ukrainy był realizowany w maju i czerwcu 2023 roku. Warsztaty zostały dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Projekt zrealizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin wpisuje się w działania prowadzone w ramach Europejskiej Stolicy Młodzieży.

Ćwiczenia z akrobatyki - instruktor zabezpiecza dwie dziewczynki stojące na plecach dwóch pozostałych
Ćwiczenia z akrobatyki na macie
Zajęcia cyrkowe - dziewczynki ćwiczą z kijkami
Dziewczynki rozkładają piankowe maty do ćwiczeń