W Filii MBP nr 35 przy ul. Bursztynowej 20 zagościł teatr. Przed zgromadzonymi w bibliotece dziećmi wystąpiły studentki I roku II stopnia Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej.

Każda z nich wcieliła się w jedną z postaci z "Baśni o zaczytanym niedźwiedziu i króliczku, który spadł z nieba" na motywach książki autorstwa Przemysława Wechterowicza. To opowieść o niedźwiedziu obdarzonym zdolnościami czytania, który pewnego dnia na leśnej polanie znalazł skrzynię pełną książek dla dzieci. Od tego momentu rozpoczął szukanie towarzyszy do współdzielenia literackiej pasji.

Pani dr Małgorzacie Centner-Guz dziękujemy za przygotowanie projektu, a dzieciom z Przedszkoli nr 63 i Ziarenko - za wspólną zabawę.

studentki przebrane za postaci z bajki
Dziewczynki pokazują bilety wstępu na spektakl
studentki podczas zajęć dziećmi, na stelażu ręcznie wykonany plakat z napisem: Księgarnia pod latającym kufrem