Events on piątek, 26 luty 2021

środa, 13 styczeń 2021 - piątek, 30 kwiecień 2021

Krzysztof Kamil Baczyński - wystawa

poniedziałek, 15 luty 2021 - środa, 31 marzec 2021

Od 15 lutego do 31 marca w Filii nr 20 można oglądać wystawę poświęconą Krzysztofowi Kamilowi Baczyńskiemu przygotowaną wspólnie z MDK nr 2 w Lublinie. Wystawa prezentująca utwory Baczyńskiego oraz przybliżająca jego losy, opatrzona jest fotografiami przedstawiającymi poetę i jego żonę.

Wystawa - Cyprian Kamil Norwid

czwartek, 25 luty 2021 - środa, 31 marzec 2021

Rok 2021 został ustanowiony Rokiem Cypriana Kamila Norwida, w 200-lecie jego urodzin. Galeria Po 111 Schodach przygotowała wystawę upamiętniającą życie i twórczość najoryginalniejszego i najwszechstronniejszego narodowego poety, prozaika i dramatopisarza.

Na wystawę zapraszamy do końca marca.

Wirtualna Wędrówka Wirtuozów - bezpłatna aplikacja do pobrania!

piątek, 26 luty 2021 - piątek, 30 kwiecień 2021

Bezpłatna, edukacyjna, multimedialna aplikacja dla dzieci i młodzieży do pobrania na komputer, tablet i smartfon! Aplikacja pełni funkcję edukacyjnej platformy w oparciu o muzyczną mapę lubelskiego Czechowa.

Ja, kubizm i korozja

piątek, 26 luty 2021 - środa, 31 marzec 2021

Filia nr 39 MBP w Lublinie, zaprasza na wystawę grafik Marty Turskiej, studentki Wydziału Artystycznego w Lublinie.

Kurator wystawy: Anna Czyż.