Czas w portretach - wystawa Zuzanny Kalinki / do 29 lutego

Filia nr 34 MBP
ul. Judyma 2a

Wstęp wolny, wydarzenie dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchową

Filia nr 34 MBP Lublin (ul. Judyma 2a) zaprasza na wystawę "Czas w portretach. Rysunki, które opowiadają historie". Autorką prac jest Zuzanna Kalinka, uczennica IV klasy z III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Lubelskiej w Lublinie.

Artystka od kilku lat pasjonuje się rysowaniem, ma na swoim koncie już dwie wystawy i parę wygranych w konkursach. Zaraża innych swoją pasją do sztuki i każdego dnia rozwija swoje umiejętności. Wystawa przenosi widza w fascynującą podróż przez ludzką historię przedstawioną za pomocą niezwykłych portretów.

Każdy rysunek otwiera drzwi do opowieści, czasem głęboko osobistych. Przyglądając się nim, można doświadczyć historii widzianej oczami artystki, zanurzyć się w obrazy przeszłości i zrozumieć, jak czas wykuwał historię tych, których wizerunki są zaklęte na kartce papieru. To nie jest zwykła wystawa, to podróż przez zmienne oblicze ludzkich losów.

Wystawa czynna przez cały luty.

PLAKAT-Czas-w-portretach-MBP34.jpg