Do 15 września 2020 roku Filia nr 11 zaprasza na wystawę zdjęć Tomasza Hensa "Nie tylko portret".

Obecna wystawa powstała w wyniku współpracy z nieistniejącym już portalem Wiadomosci24.pl, dla którego przygotowałem cykl fotoreportaży z miejsc zwykle niedostępnych dla zwiedzających. Między innymi odwiedziłem kopalnię węgla kamiennego i miedzi, hutę miedzi, spędziłem część dyżuru z lubelskimi strażakami, z którymi jechałem do akcji, znalazłem się na pokładzie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Moje materiały miały ponad 800 000 wyświetleń. Moja pierwsza wystawa "W zbliżeniu", odbyła się w marcu 2020 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Filii nr 11. Od 17 sierpnia bieżącego roku można oglądać moją drugą wystawę "Nie tylko portret".

Więcej o moich fotografiach na stronie Tomasz Hens Fotografia

plansza wystawy z dwiema fotografiami ludzi
Plansza wystawy z fotografiami trudnych zawodów
portret połykacza ognia