W związku z zamknięciem filii przenieśliśmy nasze działania do sieci i proponujemy kolejną akcję – wyzwanie #niezapominajobibliotece. Czytelnicy są zaproszeni do nagrywania krótkich wypowiedzi zaczynających się lub kończących zdaniem „Nie zapominaj o bibliotece, bo...”.

Wszystkie nagrane wypowiedzi są publikowane na stronie Facebooka Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie oraz Instagramie. Zaraz po naszym apelu o nagrywanie filmików, swoją wypowiedź przysłała do nas pani Agnieszka Więdłocha. Kolejno do naszej akcji przystąpili Piotr Kuśmierzak, Maciej Orłoś, Maurycy Polaski, Tomasz Pągowski i inni. Czekamy na dalsze nagrania, a wszystkich Państwa zapraszamy do wspólnej zabawy. Zapraszamy na naszą stronę Facebooka.