W sierpniu Filia nr 23 (Uniwersytecki Szpital Dziecięcy) prezentuje wystawę fotografii z wycieczki do Muzeum Historii Naturalnej. Miejsce to jest jedną z najbardziej popularnych londyńskich placówek kulturalnych.

Kojarzą go nawet osoby, które jeszcze nigdy nie odwiedziły największego angielskiego miasta. Celem odwiedzin muzeum dla wielu turystów (zwłaszcza przybywających z dziećmi) są imponujące szkielety dinozaurów oraz ruszający się w różne strony model Tyrannosaurus rexa. Muzeum Historii Naturalnej oferuje jednak o wiele więcej. Zwiedzając podłużne sale i korytarze zobaczymy m. in. skamieliny stworzeń z różnych okresów historii ziemi, kamienie szlachetne, gady, zwierzęta, ptaki, meteoryty, minerały.
Fotografie do wystawy udostępnił Mateusz Mazur, a przygotowaniem zajęła się pracownia plastyczna MBP.

Czaszka dinozaura
Jedna z plansz wystawy
W dużej sali muzeum podwieszony szkielet płetwala błękitnego
Kolejna plansza wystawy ze zdjęciami z muzeum