suffczynski Go

Od 23 listopada w Galerii OKNA MBP można oglądać wystawę malarstwa "Chwile zatrzymane" autorstwa Michała Suffczyńskiego. Artysta jest absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej i University of Detroit Mercy. Obecnie jest adiunktem w Pracowni Rysunku, Malarstwa i rzeźby Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej.

Za doktorat "Rysunek strukturalny w prezentacji przestrzeni architektonicznej" otrzymał nagrodę Ministra Infrastruktury. Michał Suffczyński jest jednym z założycieli Stowarzyszenia Akwarelistów Polskich. Prezentuje prace w galeriach sztuki w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Toruniu, Gdańsku, Krakowie oraz w Zakopanem. Uczestnik międzynarodowych warsztatów urbanistycznych w Brukseli, Kairze, Berlinie, Bukareszcie i Sankt Petersburgu, plenerów malarskich w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą, Toruniu, Arezzo, na Sycylii, w Perth, Dalarna oraz wystaw zbiorowych i indywidualnych. Wystawę "Chwile zatrzymane" można oglądać do 31 grudnia.

Dwie młode kobiety
Dwóch mężczyzn i kobieta rozmawiają
Autor wystawy na tle swojego obrazu
Dwóch mężczyzn i kobieta