Events from Inne category

lista wydarzeń

Komunikaty

poniedziałek, 20 grudzień 2021 - poniedziałek, 31 styczeń 2022

Lublin Inne

Zachęcamy do korzystania z nowej wersji katalogu - multiwyszukiwarki Integro.

INTEGRO może być używane na dowolnym urządzeniu przy jednoczesnym zachowaniu pełnej funkcjonalności. Dotychczas dostępne funkcjonalności,

takie jak np. dostęp do swojego konta w bibliotece, możliwość prolongaty dokumentów bibliotecznych, nie uległy zmianie.

WAŻNE!

Prosimy o korzystanie z katalogu przez odnośnik (Katalog elektroniczny) znajdujący się na stronie internetowej Biblioteki www.mbp.lublin.pl lub uruchamianie katalogu tylko z adresu internetowego zaczynającego się od przedrostka https - https://opac.mbp.lublin.pl

Szczegóły wydarzenia

O niszczeniu pomników historii / 26 stycznia

niedziela, 16 styczeń 2022 - środa, 26 styczeń 2022 07:00 pm

Lublin Inne

Wykład Jacka Jaźwierskiego "O niszczeniu pomników historii", w ramach XIII edycji otwartych wykładów z historii sztuki Dzieło sztuki jako zwierciadło historii organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną we współpracy z Lubelskim Towarzystwem Zachęty Sztuk Pięknych, Instytutem Nauk o Kulturze UMCS.

Filia nr 2 MBP, ul. Peowiaków 12, godz. 17.30

Szczegóły wydarzenia

Zakotane w książkach / do 6 lutego

piątek, 21 styczeń 2022 - niedziela, 06 luty 2022

Inne

Pracownicy Filii nr 35 zachęcają czytelników do nadsyłania zdjęć swoich pupilów - kotów - z książką. Zdjęcia należy przysyłać na adres mailowy filii: filia35@mbp.lublin.pl do 6 lutego 2022 r. 

Szczegóły wydarzenia

„Ludzie listy piszą…” - konkurs plastyczny i pięknego czytania / do 10 lutego

wtorek, 01 luty 2022 - czwartek, 10 luty 2022

Lublin Inne

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 6-8 szkół podstawowych województwa lubelskiego do udziału w XI edycji Wojewódzkiego konkursu pięknego czytania i Wojewódzkiego konkursu plastycznego. Tegoroczne hasło brzmi „Ludzie listy piszą…”.

Szczegóły wydarzenia

Wyzwanie książkowe / do 8 maja

poniedziałek, 28 luty 2022 - niedziela, 08 maj 2022

Lublin Inne

Nowy Rok to nowe plany i nowe wyzwania – w tym te czytelnicze. Proponowane dla Państwa wyzwanie, to rodzaj zabawy, stworzonej z myślą o miłośnikach i miłośniczkach książek, do której można przystąpić w dowolnej chwili.

Państwa zadaniem będzie wypożyczenie książek pasujących do kategorii ze wszystkich ośmiu okienek. Szczegóły zabawy w bibliotekach.

Szczegóły wydarzenia