Events from Inne category

Wirtualna Wędrówka Wirtuozów - bezpłatna aplikacja do pobrania!

sobota, 28 listopad 2020 - piątek, 30 kwiecień 2021

Bezpłatna, edukacyjna, multimedialna aplikacja dla dzieci i młodzieży do pobrania na komputer, tablet i smartfon! Aplikacja pełni funkcję edukacyjnej platformy w oparciu o muzyczną mapę lubelskiego Czechowa.

Festiwal Słowa i Obrazu

sobota, 28 listopad 2020 - wtorek, 22 grudzień 2020

XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. cc. majora Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” w Lublinie we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie organizują X edycję Festiwalu Słowa i Obrazu pod hasłem „Wyobraźnia bez granic”.

Co się dzieje w bibliotekach

sobota, 28 listopad 2020 - środa, 30 grudzień 2020 08:00 pm

Inne

Filie Miejskiej Biblioteki Publicznej zapraszają w grudniu na strony facebooka swoich filii.

Filia nr 8 – od 30 listopada - "Biblioteczny pomocnik prezentowy" - na Facebooku filii pracownicy biblioteki będą odpowiadać na pytania jaką książkę podarować bliskim w prezencie.

Kultura i wiedza w sieci - #zostańwdomu

poniedziałek, 30 listopad 2020 - czwartek, 31 grudzień 2020

Z przykrością ponownie zamknęliśmy nasze biblioteki.  Jednak nie porzucamy naszych Czytelników i podobnie jak wiosną proponujemy zwiedzanie muzeów, oglądanie spektakli teatralnych ale też i czytanie bezpłatnych e-booków i audiobooków. W poniższym artykule przypominamy zebrane linki do dostępnej bezpłatnej kultury.

Informujemy, że dostępne dla naszych Czytelników kody do usługi Legimi można uzyskać od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 14.00

telefonicznie i mailowo w filii, do której Państwo są zapisani.

Krytyczna przebudowa – Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

środa, 09 grudzień 2020 05:30 pm

Inne

Miejska Biblioteka Publiczna we współpracy z Lubelskim Towarzystwem Zachęty Sztuk Pięknych, Instytutem Nauk o Kulturze UMCS organizuje XII edycję otwartych wykładów z historii sztuki. pt. "Artysta jako krytyk. Krytyk jako artysta".

Zapraszamy na wykład Marcina Pastwy pt. "Krytyczna przebudowa – Centrum Spotkania Kultur w Lublinie."

Po co oni to robią, czyli wyzwania krytyki muzycznej XXI wieku.

środa, 13 styczeń 2021 05:30 pm

Inne

Zapraszamy na wykład Agaty Kusto pt. "Po co oni to robią, czyli wyzwania krytyki muzycznej XXI wieku."