Events from Spotkania category

Biblioteka – miejsce na czasie - XXI Tydzień Bibliotek / 8-15 maja

środa, 17 kwiecień 2024 - środa, 15 maj 2024

Lublin Spotkania

Co roku Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje, w dniach 8-15 maja, Tydzień Bibliotek - program promocji czytelnictwa i bibliotek. Ma on na celu podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa.

Program Miejskiej Biblioteki Publicznej na Tydzień Bibliotek

Pieniądze bez tabu w bibliotece! / kwiecień - wrzesień

środa, 24 kwiecień 2024 - poniedziałek, 30 wrzesień 2024

Lublin Spotkania

Z przyjemnością informujemy, że projekt „Pieniądze bez tabu” zgłoszony do programu „Kierunek Sukces” - II Edycja uzyskał dotację Fundacji Empiria i Wiedza.
Projekt ma na celu rozbudzenie zainteresowania oraz zdobycie przez młodzież wiedzy, umiejętności i kompetencji w zakresie edukacji finansowej i ekonomicznej. Ma też za zadanie propagować właściwe zachowania konsumenckie, upowszechniać ideę oszczędzania oraz wspierać działania zapobiegające wykluczeniu ekonomicznemu wśród ludzi młodych.