Events from Spotkania category

Jeszcze tak nie było / 7 grudnia

piątek, 26 listopad 2021 - wtorek, 07 grudzień 2021 07:00 pm

Lublin Spotkania

Mikołajkowe spotkanie dla Dużych i Małych z Maurycym Polaskim.

Maurycy Polaski jest aktorem, pisze muzykę i teksty. Większość zawodowej kariery poświęcił kabaretowi "Pod Wyrwigroszem". Związany jest również z krakowskim teatrem STU. Entuzjasta mowy polskiej. Prowadzi warsztaty „Poprawnej polszczyzny” i „Bajkowe warsztaty czyli wyprowadzanie dzieci z cyberprzestrzeni. Autor książek dla dzieci i pandemicznego wydania dla dorosłych „Moje małe pandemonium”.

Spotkanie 7 grudnia 2021, godz. 17.00

Ubieranie osiedlowej choinki / 14 grudnia

wtorek, 14 grudzień 2021 01:00 pm

Lublin Spotkania