Events from Spotkania category

Pieszo do Irańskich Nomadów – spotkanie podróżniczo-literackie z Łukaszem Superganem

środa, 23 wrzesień 2020 05:30 pm

Lublin Spotkania

Filia nr 40 Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza na spotkanie podróżniczo-literackie z Łukaszem Superganem - Pieszo do Irańskich Nomadów - (blog Łukasz Supergan. Podróże, góry, fotografia) w ramach projektu „Podróże małe i duże czyli wywczas blogerów, vlogerów i autorów książek podróżniczych do biblioteki”.

Ojce i dziatki - Międzypokoleniowy festiwal literatury dziecięcej

czwartek, 24 wrzesień 2020 - niedziela, 27 wrzesień 2020

Lublin Spotkania

Po wydarzeniach w Gdyni, Sopocie, Opolu, Krakowie i Wieliczce Fundacja Czas Dzieci szykuje się do kolejnej edycji Festiwalu.

Już od 24. września młodzi czytelnicy będą mogli brać udział w niezwykłych wydarzeniach. Ba, nie tylko młodzi, bo jak organizatorzy wielokrotnie podkreślali Festiwal to miejsce dla całych rodzin.

Zobacz Mój Głos. Festiwal Poezji Miganej

środa, 21 październik 2020 - piątek, 23 październik 2020

Lublin Spotkania

Zapraszamy do wzięcia udziału w Festiwalu Poezji Miganej "Zobacz Mój Głos"!

W programie:

- warsztaty poezji miganej,

- spotkania,

- panele,

- pokaz filmu.

Żeby wziąć udział udział w wydarzeniu konieczne jest dokonanie REJESTRACJI.