OGŁOSZENIE Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

piątek, 09 lipiec 2021 - czwartek, 30 wrzesień 2021

1 kwietnia rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań, czyli największe i najważniejsze badanie polskiej statystyki publicznej. Spis odbywa się przez Internet i trwa do 30 września.

Udział w spisie jest obowiązkowy.
Spisem objęci są:
• mieszkańcy Polski – zarówno Polacy, jak i cudzoziemcy,
• stali mieszkańcy Polski przebywający w czasie spisu za granicą.

Lato w Mieście z Miejską Biblioteką Publiczną

sobota, 10 lipiec 2021 - wtorek, 31 sierpień 2021

Lublin Spotkania

14 czerwca ruszają zapisy na akcję "Lato w Mieście 2021". Miejska Biblioteka Publiczna w Lublinie, również przygotowała dla dzieci i młodzieży mnóstwo atrakcji na zbliżające się wakacje. Na niektóre zajęcia wymagane są zapisy.

Poniżej pełna oferta, łącznie z zasadami uczestnictwa i terminami zajęć, warsztatów oraz wszelkie pozostałe informacje organizacyjne.

Fantastyczny Pan Lem

wtorek, 27 lipiec 2021 - sobota, 14 sierpień 2021

Galeria OKNA MBP zaprasza na wystawę" Fantastyczny Pan Lem".

Wystawa powstała z okazji setnej rocznicy urodzin Stanisława Lema, pisarza, filozofa, futurologa oraz krytyka. Lem był jednym z pierwszych twórców literatury science fiction, tak dziś lubianej i często czytanej.

Bah bah. Iran dla dociekliwych - spotkanie z autorem

wtorek, 17 sierpień 2021 12:00 pm

Lublin Spotkania

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do BIOTEKI na spotkanie autorskie z Albertem Kwiatkowskim, autorem książki "Bah bah. Iran dla dociekliwych".

Łazienkowe fiku-miku

poniedziałek, 06 wrzesień 2021 09:30 am

Lublin Spotkania

Filia nr 20 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie zaprasza na spektakl "Łazienkowe fiku-miku" zrealizowany dzięki stypendium Prezydenta Miasta Lublin.