Zdrowie na talerzu - Klub Wiedzy

wtorek, 20 kwiecień 2021 - środa, 30 czerwiec 2021

Europejski Rok Kolei

poniedziałek, 26 kwiecień 2021 - wtorek, 25 maj 2021

Filia nr 35 zaprasza na wystawę fotografii Jolanty i Marcina Rybickich przygotowanej z okazji Europejskiego Roku Kolei. Jest ona wynikiem podróży po Polsce szlakiem starych parowozów i kolejek wąskotorowych oraz pasji do współczesnego kolejnictwa.

Wirtualna Wędrówka Wirtuozów - bezpłatna aplikacja do pobrania!

piątek, 30 kwiecień 2021

Bezpłatna, edukacyjna, multimedialna aplikacja dla dzieci i młodzieży do pobrania na komputer, tablet i smartfon! Aplikacja pełni funkcję edukacyjnej platformy w oparciu o muzyczną mapę lubelskiego Czechowa.