#zostańwdomu

wtorek, 24 marzec 2020 - sobota, 30 maj 2020

Biuro Rozwoju Turystyki stworzyło nową stronę internetową #zostanwdomu.lublin.eu, by w okresie epidemii koronawirusa pomóc lubelskim przedsiębiorcom i instytucjom dotrzeć ze swoją ofertą do mieszkańców Lublina i okolic.

Dzięki zebranym wszystkim ofertom w jednym miejscu, z łatwością można znaleźć coś dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z lubelskimi inicjatywami w ramach akcji #zostańwdomu

Kultura i wiedza w sieci - #zostańwdomu

czwartek, 30 kwiecień 2020 - sobota, 30 maj 2020

Przez ostatnie tygodnie wrzucaliśmy na naszego Facebooka linki do kultury w Internecie. Proponowaliśmy zwiedzanie muzeów, oglądanie spektakli teatralnych ale też i czytanie bezpłatnych e-booków i audiobooków. Nadszedł czas, aby na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej pojawił się artykuł w którym zebraliśmy linki do dostępnej bezpłatnej kultury.

Legimi

piątek, 22 maj 2020 - piątek, 05 czerwiec 2020

Malarskie inspiracje. Sztuka w świecie mody

środa, 03 czerwiec 2020

Wykład on-line na stronie Facebooka Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie.

Instytut Historii Sztuki KUL
Lubelskie Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych
Wydział Artystyczny UMCS

z cyklu „W poszukiwaniu jedności sztuk - totalne dzieło sztuki.”