Events on niedziela, 10 maj 2020

piątek, 28 luty 2020 - piątek, 15 maj 2020

#zostańwdomu

wtorek, 24 marzec 2020 - sobota, 30 maj 2020

Biuro Rozwoju Turystyki stworzyło nową stronę internetową #zostanwdomu.lublin.eu, by w okresie epidemii koronawirusa pomóc lubelskim przedsiębiorcom i instytucjom dotrzeć ze swoją ofertą do mieszkańców Lublina i okolic.

Dzięki zebranym wszystkim ofertom w jednym miejscu, z łatwością można znaleźć coś dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z lubelskimi inicjatywami w ramach akcji #zostańwdomu

XVII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek „Zasmakuj w bibliotece”

wtorek, 05 maj 2020 - piątek, 15 maj 2020 06:00 pm

Co roku Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje, w dniach 8-15 maja, Tydzień Bibliotek - program promocji czytelnictwa i bibliotek. Ma on na celu podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa.

Wszystkie przeprowadzone działania będą publikowane na profilu Facebooka danej Filii lub kanale YouTube