Pędzle, kwiaty i kolory / do 28 marca

Galeria 31, Filia nr 30 MBP
ul. Braci Wieniawskich 5

Zewnętrzny adres URL wydarzenia

W marcu Galeria 31 zaprasza na wystawę twórczości Pani Krystyny Opalińskiej.

Filia nr 30 MBP, ul. Braci Wieniawskich 5

Sama autorka mówi o sobie tak:
Działania plastyczne były mi bliskie od zawsze. Po ukończeniu studium plastycznego, a następnie florystycznego oraz licznych szkoleń plastycznych, działania te przerodziły się w moją prawdziwą pasję. Interesuje mnie wiele technik plastycznych - od malowania obrazów po ozdabianie przedmiotów techniką decoupage, szycie (i malowanie) poduszek, malowanie ubrań specjalnymi farbami, malowanie mebli, a nawet ścian.

Ciągle doskonalę swój plastyczny warsztat pracy, jestem ciekawa nowych trendów Najbardziej lubię malować kwiaty, kobiety oraz znane kopie dzieł wielkich artystów, jak Gustaw Klimt, Vincent van Gogh, Alfons Mucha, Tamara Łempicka. Ostatnio próbuję swoich sił w abstrakcji. Dużo uwagi również poświęcam działalności florystycznej.
Efektami mojej pracy dzielę się na mojej stronie „Pędzle i kwiaty” na Facebooku https://www.facebook.com/pedzleikwiaty
Znajdziecie w niej moje dotychczasowe realizacje plastyczne i florystyczne.