Agnieszka Niedziałek - Podróż / do 17 marca

Galeria OKNA MBP Lublin
ul. Peowiaków 12

Wstęp wolny, wydarzenie dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchową

Galeria OKNA MBP Lublin przy ul. Peowiaków 12 zaprasza na wystawę Agnieszki Niedziałek Podróż. Wernisaż odbędzie się 5 marca 2024 roku o godzinie 18.00.

Agnieszka Niedziałek - urodzona w Lublinie, absolwentka Wydziału Humanistycznego. Nigdy nie związała się zawodowo ze zdobytym wykształceniem. Jej serce zawsze biło w rytmie sztuki i tworzenia, to kreacja determinowała jej aktywność zawodową, pasje i zainteresowania. Po latach przerwy Agnieszka wróciła do artystycznych korzeni, życie kierunkując w stronę malarstwa. Z miłością i oddaniem odkrywa nowe formy wyrazu, dziś tworząc głównie farbami akrylowymi.
Jest zapraszana do galerii europejskich, w 2022 roku jej twórczość znalazła się na ekspozycji w Mediolanie, na wystawie pod nazwą Legami. 2022 rok to również wystawa w Lublinie pod tytułem Intymność jest kobietą. W 2024 roku jej prace trafią na ekspozycję do Warszawy.

Wystawę będzie można oglądać do 17 marca.

plakat_NIEDZIAŁEK.jpg