Nowy Meksyk bez turystów / 19 czerwca

Filia nr 2 MBP Lublin
ul. Peowiaków 12

Wstęp wolny / wydarzenie dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchową

Filia nr 2 MBP Lublin przy ul. Peowiaków 12 zaprasza na spotkanie z Beatą Anną Obydzińską pod hasłem: "Nowy Meksyk bez turystów. Wspomnienia z jednego wyjazdu ilustrowane zdjęciami". Prelekcja odbędzie się 19 czerwca 2023 roku o godzinie 16.30.

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu "Inny wymiar podróży".

Dr Beata Anna Obydzińska, która podczas ostatniej swojej prelekcji oczarowała nas historią o podróży do Izraela, tym razem opowie o doświadczeniu wyjazdu do Nowego Meksyku – w tym o zwiedzaniu miejsc uwiecznionych na obrazach Georgii O'Keeffe, światowej sławy przedstawicielki malarstwa abstrakcyjnego. Doktor Obydzińska przedstawi sposób podróżowania po Nowym Meksyku odmienny od tradycyjnie rozumianej turystyki. Spotkanie będzie połączone z prezentacją zdjęć z podróży. Zapraszamy!

Beata Anna Obydzińska – były pracownik Instytutu Bibliotekoznawstwa UMCS, wieloletni bibliotekarz w Kalifornii.

F2_nowy_meksyk_bez_turystow_plakat.jpg