#NASZAFLAGA - wystawa pokonkursowa Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego 2022

Filia nr 35 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie
ul. Bursztynowa 20

Wstęp wolny

Filia nr 35 przy ulicy Bursztynowej 20 zaprasza na wystawę prac plastycznych nagrodzonych w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym 2022 #NASZAFLAGA "Błogosławiony Kardynał Stefan Wyszyński, Prymas Tysiąclecia".

Konkurs był skierowany do uczniów klas I-III i IV-VIII szkół podstawowych. Młodzi artyści mieli za zadanie wykonanie pracy plastycznej z motywem barw narodowych dowolną techniką.

Efekty ich pracy w Filii nr 35 możemy oglądać do końca grudnia. W marcu zobaczymy je w Filii nr 37 przy ul. Bazylianówka 85.

Organizatorami konkursu są: Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo oraz Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętego Mikołaja w Lublinie.

Praca plastyczna przedstawiająca stadion narodowy
Praca plastyczna - powstaniec z biało-czerwoną flagą
Praca plastyczna przedstawiająca kardynała Wyszyńskiego
Praca plastyczna - żołnierze z biało-czerwonymi flagami