Maroko - kraj o wielu twarzach / 18 listopada

Filia nr 2 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie
ul. Peowiaków 12

wstęp wolny, wydarzenie dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchową

Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie zaprasza na spotkanie z cyklu "Inny Wymiar Podróży". Za sprawą prezentacji Katarzyny Lipskiej przeniesiemy się do słonecznego Maroka.

Jak pachnie lokalny souk w Meknes? Czy da się nie zgubić wśród krętych uliczek mediny w Fezie? Z czym podaje się tradycyjny piątkowy cousous? Jeśli intryguje Cię Maroko i tajemnicze nazwy zawarte w powyższych pytaniach, wpadnij do MBP 2 na spotkanie “Maroko - kraj o wielu twarzach”. W programie: spora dawka słońca, niezwykła przyroda, zachwycająca architektura… i wiele, wiele więcej.

Katarzyna Lipska - absolwentka filologii polskiej KUL oraz Akademii Cyfrowych Kompetencji Fundacji 5Medium, z którą jest związana do dziś. Copywriterka, animatorka i koordynatorka zajęć komputerowych dla seniorów oraz kreatywnych warsztatów międzypokoleniowych z wykorzystaniem nowych technologii. W wolnym czasie ciągle stara się dowiedzieć czegoś nowego o świecie…

Filia nr 2 MBP, ul. Peowiaków 12, godz. 16.30

plakat_maroko_calosc.jpg