Magia natury - wernisaż wystawy fotografii Jerzego Maśkiewicza / do 5 października

Filia nr 36 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie
ul. Zygmunta Augusta 15

wydarzenie bezpłatne
Jerzy Maśkiewicz to z zawodu geolog, a z zamiłowania fotograf, którego pasją jest fotografowanie przyrody. Należy do Związku Polskich Fotografów Przyrody.

Jak sam mówi:
"Z biegiem lat moją pasją stała się fotografia małego krajobrazu. Światło w trawach, liście, ciekawa forma natury, wodne odbicia i wreszcie skały – mały świat w chaosie linii i wzorów. Taki ulotny, niepowtarzany – takie intymne przeżywanie przyrody."

Fotografie Jerzego Maśkiewicza można obejrzeć na jego stronie internetowej:

Wystawa fotografii "Magia natury" Jerzego Maśkiewicza została zorganizowana przez Grzegorza Gryzio z Centrum Wolontariatu Kulturalnego "Mały DK" Felin.

Wernisaż odbędzie się w środę 14 września o godzinie 17.00 w Filii nr 36. Będzie można ją oglądać do 5 października.

plakat wystawy fotografii, przedstawia zdjęcie zagajnika na polu