Klub Wiedzy / 11 lutego

Filia nr 36 MBP
ul. Zygmunta Augusta 15

bezpłatnie
Filia nr 36 zaprasza seniorów do Klubu wiedzy. Nowy cykl warsztatów pod hasłem "Trenuj umysł z biblioteką" jest realizowany w piątki o 10.30. Najbliższe spotkanie 11 lutego 2022.
Zapisy w Filii nr 36 u pani Elżbiety Nawrockiej.

Klub wiedzy w Filii nr 36 Miejskiej Biblioteki Publicznej powstał w ramach projektu "Kluby wiedzy w bibliotekach". Projekt jest częścią międzynarodowego projektu "Learning Circles in Libraries", który Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego realizuje w ramach programu Komisji Europejskiej Erasmus+.

Celem projektu jest ułatwienie osobom dorosłym dostępu do przydatnych treści online, wsparcie w zdobywaniu wiedzy oraz doskonaleniu umiejętności uczenia się przez całe życie.

"Klub wiedzy" (ang. learning circle) to grupa osób, które spotykają się regularnie w danym miejscu (np. w bibliotece) po to, by wspólnie się czegoś uczyć. Osoby uczestniczące w spotkaniach korzystają z zasobów wiedzy dostępnych w internecie, uczą się od siebie nawzajem, a wsparcie zapewnia im moderator / moderatorka klubu.