Filie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie

bezpłatna zabawa z prezentami

ZASADY

- Zabawa przeznaczona jest dla indywidualnych osób, bez ograniczeń wiekowych,

- Pobraną w bibliotece kartę bingo należy wypełnić pieczątkami filii, do których należycie,

- Książka powinna być wypożyczona na nie mniej niż 7 dni,

- Pieczątkę można otrzymać przy wypożyczeniu książki z danej kategorii, należy nimi zapełnić 5 sąsiadujących pól w prostej linii (pionowo,   poziomo lub po skosie w dowolną stronę),

- Pieczątkę otrzymuje się za kolejne wypożyczane tytuły (nie jednorazowo), nie częściej niż raz na 7 dni,

- Jeden tytuł może być użyty tylko raz (nawet jeśli odpowiada kilku polom),

- Wymienione w tabeli książki z różnych kategorii należy wypożyczać w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie, w których jest się zapisanym,

Na osoby które wypełnią pola według zasad czekają prezenty książkowe!

Filie, które przystąpiły do zabawy:

Filia nr 3, ul. Hutnicza 20A

Filia nr 8, ul. Zuchów 2