Zdrowie na talerzu - Klub Wiedzy

Data:

poniedziałek, 24 maj 2021 10:00 am
- środa, 26 maj 2021 02:00 pm Godzina :

Adres:

Filia nr 36
Zygmunta Augusta 15
Lublin

Kategoria:

Inne

Informacja o cenie

bezpłatne

Ruszyły zapisy do Klubu wiedzy Filii nr 36 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego. Dorośli, którzy zapiszą się do naszego klubu wezmą udział w warsztatach „Zdrowie na talerzu”.

Zapraszamy!!!

Link do zapisów: https://klubywiedzy.p2pu.org/

Klub wiedzy Filii nr 36, to miejsce, w którym osoby dorosłe będą mogły regularnie się spotykać, by wspólnie się uczyć, korzystać – w zorganizowany sposób – z dostępnych treści online oraz zasobów biblioteki, rozwijać umiejętności, pasje i zainteresowania w myśl idei uczenia się przez całe życie.

Uczestnicy warsztatów „Zdrowie na talerzu” zdobędą wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania. Dowiedzą się co to jest piramida zdrowego żywienia i aktywności fizycznej, jak dieta może wspomóc jelita i mózg, co to jest superfoods, jakie są dodatki do żywności oraz jak żyć długo i zdrowo.

Spotkania będą odbywały się na platformie Skype, przez sześć tygodni, w każdą środę o godzinie 11. Zaczynamy już 21 kwietnia 2021.

Moderatorem klubu jest Elżbieta Nawrocka

Informacje pod numerem telefonu Filii nr 36 – tel. 81 311 00 16


 O projekcie

Filia nr 36 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego znalazła się w gronie 21 bibliotek, które zostały przyjęte do udziału w projekcie „Learning circles in libraries” – “Kluby wiedzy w bibliotekach”

Wyniki naboru:
www.biblioteki.org/aktualnosci0/Wyniki_naboru_do_projektu_Kluby_wiedzy_w_bibliotekach.html

Kluby wiedzy w bibliotekach to część międzynarodowego projektu „Learning circles in libraries”, który Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego realizuje wraz z partnerami z USA, Finlandii, Niemiec, Portugalii i Rumunii. W tych krajach powstają lub już działają biblioteczne kluby wiedzy, wykorzystujące metodologię „Learning Circles” opracowaną przez – partnera akcji ze Stanów Zjednoczonych. Projekt „Kluby wiedzy w bibliotekach” finansowany jest w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+ Akcja 2: Partnerstwa strategiczne/Edukacja dorosłych.

Więcej informacji o polskich klubach wiedzy oraz kluby działające w polskich bibliotekach znajdziesz tutaj: https://klubywiedzy.p2pu.org/

 

 

 


Mapa