Biblioteczny Inkubator Kreatywny

im. Hieronima Łopacińskiego
w Lublinie

zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat

na twórcze warsztaty "Biblioteczny Inkubator Kreatywny"

w ramach projektu "Kluby kreatywności w bibliotekach - druga edycja"

Zajęcia współfinansowane przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności.

Warsztaty będą dostępne na stronie Facebooka: Filia nr 22 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie

godz. 12.00

19.08.2020 - w ramach Przyrodniczego Klubu Kreatywności eksperymenty - "Co sie stanie gdy..."

26.08.2020 - w ramach Literackiego Klubu Kreatywności - rozszerzona rzeczywistość w książkach - "Podóż na planetę B-612"

Program Rozwoju Bibliotek wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej. W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.