Biblioteka za sto lat - konkurs plastyczny / 20 marca - 20 maja

ul. Peowiaków 12

Inne

Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Biblioteka za sto lat.

Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych:

I kategoria wiekowa - 10-12 lat
II kategoria wiekowa - 13-15 lat

Zadanie konkursowe polega na samodzielnym wykonaniu pracy plastycznej przedstawiającej wizję biblioteki za sto lat. Format pracy jest dowolny, forma – płaska. Pracę należy czytelnie podpisać imieniem i nazwiskiem Uczestnika i złożyć (wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową) do 20 maja 2024 r. w dowolnej filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie.

Celem konkursu jest promocja czytelnictwa i biblioteki jako miejsca atrakcyjnego dla osób w każdym wieku.

Konkurs będzie realizowany w terminie od 20 marca do 20 maja 2024 roku. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do 17 czerwca 2024 roku.

Do wygrania nagrody ufundowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną i lodziarnię Bosko.

Karta zgłoszeniowa oraz regulamin konkursu znajdują się w załącznikach. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem i zachęcamy do udziału w konkursie.

Regulamin_konkursu_plastycznego__2024.4.pdf

Karta_zgłoszeniowa_2024.pdf