KONTAKT

ul. Peowiaków 12
20-007 Lublin
tel. 81 466 62 50
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DOJAZD

Przystanek: Plac Litewski (w kierunku centrum)
Kursujące autobusy: 002, 010, 018, 026, 031, 032, 040, 057

Od przystanku trzeba iść ulicą 3 maja, w kierunku Grand Hotelu. Po przejściu przez dwa przejścia dla pieszych kierujemy się ulicą H. Kołłątaja, dochodzimy do Placu Kaczyńskiego i usytuowanego przy nim budynku Centrum Kultury, w którym znajduje się Filia nr 2.

Przystanek: Okopowa
Kursujące autobusy: 074

Od przystanku należy iść ulicą Okopwą, w kierunku ulicy G. Narutowicza, następnie skręcić w lewo w ulicę Zesłańców Sybiru. Po kilkudziesięciu metrach dotrzemy do budynku Centrum Kultury, w którym znajduje się Filia nr 2.

Przystanek: Mościckiego
Kursujące autobusy: 003, 004, 007, 013, 039, 055, 159

Od przystanku kierujemy się ulicą G. Narutowicza w stronę ulicy Muzycznej. Obok salonu Orange przechodzimy przez przejście dla pieszych. Idziemy ulicą Okopową i skręcamy w prawo w ulicę Zesłańców Sybiru. Przechodzimy przez najbliższe przejście dla pieszych i dochodzimy do budynku Centrum Kultury, w którym znajduje się Filia nr 2.

Biblioteka nie posiada postojowych miejsc dla osób niepełnosprawnych. Wokół budynku znajdują się miejsca postojowe wchodzące w skład strefy płatnego parkowania.

WEJŚCIE

Do wnętrza budynku wchodzi się otwieranymi na zewnątrz dwuskrzydłowymi drzwiami. W okresie letnim pozostają one otwarte, a do budynku prowadzą szklane rozsuwane drzwi.

F2 dost 1

Po wejściu do budynku mamy kilka mozliwości dotarcia do Galerii. Po lewej stronie od wejścia znajduje się winda, którą możemy wjechać na I piętro.

GO dost 2

Gdy z niej wysiądziemy, musimy kierować się na wprost, następnie w lewo. Idąc korytarzem Centrum Kultury przechodzimy przez dwuskrzydłowe drzwi o szerokości 185 cm. Tu znajduje się Galeria OKNA.

GO dost 3

Drugą możliwością jest dostanie się do Galerii po schodach. Po wejściu do budynku idziemy cały czas prosto, aż do schodów znajdujących się po prawej stronie. Żeby dotrzeć na I piętro musimy pokonać 26 stopni o wysokości 16 cm każdy.

GO dost 4

Po dojściu na I piętro musimy przejść przez szklane drzwi o szerokości 100 cm.

GO dost 5

I skierować się w prawo. Następnie dochodzimy do dwuskrzydłowych drzwi o szerokości 185 cm, za którymi znajduje się Galeria OKNA.

GO dost 3

Do Galerii OKNA można też się dostać od strony ul. Zesłańców Sybiru. Do budynku prowadzą szerokie na 133 zm drzwi otwierane na zewnątrz.

GO dost 6

Po wejściu do budynku możemy skierować się w stronę windy. W tym celu musimy skręcić w lewo, przejśc przez szklane drzwi o szerokości 100 cm.

GO dost 7

Żeby dojść do windy musimy iść korytarzem, skręcić w lewo. Po kilkudziesięciu metrach, na przeciwko Portierni, po prawej stronie znajduje się winda.

Druga droga prowadzi po schodach. Po wejściu do budynku od ul. Zesłańców Sybiru kierujemy się prawo i wchodzimy po 26 stopniach, o wysokości 18 cm każdy.

GO dost 8

Po wejściu na I piętro musimy przejść przez szklane drzwi o szerokości 100 cm.

GO dost 9