Podróżuj lepiej

Data:

piątek, 13 listopad 2020 05:30 pm

Adres:

Filia nr 40 MBP, Biblioteka na poziomie
ul. Sł
Lublin

Kategoria:

Spotkania

Informacja o cenie

Wydarzenie online

Zewnętrzny adres URL wydarzenia

F40_logo.jpg

Podczas prelekcji autorzy nawiążą do podróży tematycznych, jakie odbyli śladem pisarzy i malarzy w 2018 i 2019 roku oraz podróży tematycznej po Polsce, czyli swojego najnowszego projektu, który zrealizowali latem 2020 roku - Samochodowej Podróży Dookoła Polski śladem regionów mniej znanych. Od Roztocza Wschodniego przez Kurpie. Od Kociewia po Dolinę Bobru. Będzie to opowieść o mało znanych krainach z wielkim potencjałem.

Anna i Marcin Nowakowie - autorzy popularnego i nagradzanego bloga podróżniczego Gdziewyjechac.pl oraz kanału Wędrowne Motyle. Członkowie Społecznej Rady Turystyki, autorzy wielu kampanii promocyjnych dla regionów i krajów. Tworzą od prawie dziesięciu lat, pisząc zarówno o krajach na pięciu kontynentach, jak i sporo czasu poświęcając Polsce. Ich blog to nie tylko relacje i praktyczne informacje, ale również inspirujące zdjęcia i przede wszystkim olbrzymia dawka wiedzy z zakresu historii, geografii i sztuki.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących
z Funduszu Promocji Kultury" w ramach programu „Partnerstwo dla książki”, realizowanego przez Instytut Książki.

 

Szczegóły w bibliotece oraz w internecie:
www.mbp.lublin.pl
facebook.com/bibliotekanapoziomie

---
Zgodnie z obowiązującymi wytycznymi na terenie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie uczestnicy wydarzeń zobowiązani są do zasłaniania ust i nosa, zachowania bezpiecznej odległości oraz dezynfekcji rąk.
Każdy uczestnik wydarzenia odbywającego się w filiach bibliotecznych zobowiązany jest do złożenia pisemnego oświadczenia dotyczącego stanu - podanie danych kontaktowych (nr telefonu lub adresu e-mail) w celu ułatwienia służbom sanitarnym dochodzenia epidemiologicznego na wypadek wykrycia, że osoba zakażona brała udział w danym wydarzeniu.

 


Mapa