Podróże z dziećmi. Wszystko co warto wiedzieć WYDARZENIE ONLINE

Data:

piątek, 06 listopad 2020 05:30 pm

Adres:

Filia nr 40 MBP, Biblioteka na poziomie
ul. Sławin 20
Lublin

Kategoria:

Spotkania

Informacja o cenie

Wydarzenie online

Zewnętrzny adres URL wydarzenia

Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD ORGANIZATORA SPOTKANIE Z NATALIĄ SITARSKĄ I ŁUKASZEM SMOLIŃSKIM Z TASTEAWAY ODBĘDZIE SIĘ ONLINE.

Zapraszamy na profil Biblioteka Na Poziomie Filia nr 40 MBP Lublin

F40_logo.jpg

To najbardziej kompleksowy poradnik na rynku, napisany przez rodziców, którzy z dziećmi podróżują od prawie ośmiu lat. Po Polsce, Europie i świecie. Samochodem, samolotem, łodzią, kamperem. Autorzy książki podpowiadają, jak przeżyć lot samolotem, wybierać noclegi, jak zacząć egzotyczne podróże z dziećmi. Zdradzają, co zrobić, by mieć wszystko, a nie zostać wielbłądem, jak karmić dzieci w podróży i jak planować dzień, by nie siedzieć od 19:00 w pokoju hotelowym przy zgaszonym świetle.

Natalia Sitarska i Łukasz Smoliński - podróżujące małżeństwo, mocno zakorzenione w warszawskiej rzeczywistości, jednak nieustannie poszukujące możliwości krótszych lub dłuższych wyjazdów. Smakosze, nieustannie poszukujący nowych smaków i doznań kulinarnych. Podróżują z dwojgiem dzieci - Maksem i Jagodą.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury" w ramach programu „Partnerstwo dla książki”, realizowanego przez Instytut Książki.

 

Szczegóły w bibliotece oraz w internecie:
www.mbp.lublin.pl
facebook.com/bibliotekanapoziomie

---
Zgodnie z obowiązującymi wytycznymi na terenie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie uczestnicy wydarzeń zobowiązani są do zasłaniania ust i nosa, zachowania bezpiecznej odległości oraz dezynfekcji rąk.
Każdy uczestnik wydarzenia odbywającego się w filiach bibliotecznych zobowiązany jest do złożenia pisemnego oświadczenia dotyczącego stanu - podanie danych kontaktowych (nr telefonu lub adresu e-mail) w celu ułatwienia służbom sanitarnym dochodzenia epidemiologicznego na wypadek wykrycia, że osoba zakażona brała udział w danym wydarzeniu.

 

 

 

 


Mapa