Adres:

Lublin

Kategoria:

Informujemy

W dniach 9 - 27 stycznia Filia nr 25 MBP, ul. Sympatyczna 16, bedzie nieczynna z powodu inwentaryzacji księgozbioru

W dniach 25 - 30 stycznia Filia nr 15 będzie nieczynna

W dniach 1 - 24 lutego Filia nr 26 MBP, ul. Leonarda 16, będzie nieczynna z powodu inwentaryzacji księgozbioru

Data zwrotu wypozyczonych dokumentów przypadająca w podanym terminie zostanie przesunięta

Szanowni Państwo,

informujemy, że z powodów ekonomicznych jesteśmy zmuszeni z końcem listopada br. wstrzymać udostępnianie usługi Legimi "Czytanie bez limitów". Oznacza to brak możliwości korzystania z e-booków w ramach bezpłatnego dostępu.
Ponowne udostępnienie  nastąpi w pierwszych tygodniach 2023 roku. Wszystkim korzystającym z Legimi za pośrednictwem naszej biblioteki dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy ponownie w roku następnym.