Cztery fotografie z występu teatralnego

27 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Teatru. W związku z tym świętem Filia 34 gości wystawę fotograficzną „Magia Teatru”. Prezentowane są na niej prace dzieci i młodzieży z Pracowni Fotografii Tradycyjnej i Cyfrowej gdzie młodzi fotograficy pracują pod opieką nauczyciela Anny Asyngier-Kozieł.

Jacek Zaim. Zima.

Jacek Zaim jest artystą fotografem związanym z lubelskim środowiskiem fotograficznym. Fotografował od początku lat 70. XX wieku. W roku 2019 zakończył artystyczną działalność. Od połowy lat 70 specjalizował się w tworzeniu prezentacji multimedialnych, także wydawanych na płytach DVD, CD.

Wystawa "Lublin - miasto Czechowicza"

Jest to już druga odsłona wystawy LUBLIN – miasto Czechowicza. Przedstawia czarno-białe zdjęcia miasta wykonane w latach 30. XX wieku przez Józefa Czechowicza.

Książka pełna niespodzianek

Podczas ferii dzieci odwiedzające Filię 34 mogły wypożyczyć książkę z niespodzianką. Wśród wybranych książek były bajki, baśnie, opowiadania, książki detektywistyczne, pozycje z literatury popularno-naukowej dla dzieci oraz książki pełne przygód i humoru.

20201102 F34 nagrobki

Jacek Zaim jest artystą fotografem związany z lubelskim środowiskiem fotograficznym. Fotografował od początku lat 70.XX wieku. W roku 2019 zakończył działalność fotograficzną.