Barbara Silkowska-Tyrka autorka obrazów prezentowanych w Filii 39, jest kobietą niezwykłe skromną, utalentowaną i otwartą. Malarstwo, to jej realizacja marzeń oraz zaspakajanie potrzeb duchowych i estetycznych.

Tworzy z ogromną pasją, zafascynowana przede wszystkim kolorami świata, krajobrazami, a także pracami uznanych artystów. Obrazy charakteryzują się wyrazistością barw i oryginalnym stylem, odzwierciadlają wewnętrzną wrażliwość i emocje autorki. Malowanie stało się dopełnieniem życia osobistego i zawodowego.
Wernisaż, który odbył się w bibliotece zgromadził wiele osób, rodzinę, przyjaciół, znajomych autorki oraz czytelników. Ważnym elementem spotkania był koncert muzyczny. Oliwia Grzanka uczennica szkoły muzycznej uatrakcyjniła wieczór grą na skrzypcach.
Wyjątkową atmosferę spotkania tworzyli sympatyczni goście i niezwykłe malarstwo. Wystawa będzie prezentowana do połowy grudnia. Zapraszamy.
Anna Czyż

Dziewczynka gra na skrzypcach
Grupa gości wernisażu
Mężczyzna oglądający obraz