Dwie kobiety siedzące przy stole. Przed nimi leżą wykonane prace plastyczne.

W maju w ramach czwartkowych spotkań z psychologiem, panem Tomaszem Kopaczem, seniorzy ćwiczyli pamięć, dyskutowali na bieżące tematy oraz śpiewali piosenki. W czerwcu członkowie Klubu wzięli udział w warsztatach tworzenia biżuterii z wełny techniką filcowania na mokro, prowadzonych przez panią Iwonę Wac.

Ćwiczyli Tai Chi w Parku Ludowym. Oglądali też film "Ojciec" w reżyserii Floriana Zellera z Anthonym Hopkinsem w roli głównej, który stał się przyczynkiem do dyskusji na temat chorób demencyjnych. W każdy wtorek seniorzy wykonują ćwiczenia rozciągające, rozluźniające oraz wzmacniające, pod okiem doświadczonego trenera, pana Krzysztofa Lalaka.
Klub działa w ramach Zespołu Ośrodków Wsparcia w Lublinie

Kobiety wykonują prace plastyczne.
Kobiety siedzące przy stole patrzące na stojącego mężczyznę.
Pięć kobiet siedzi przy długim stole z materiałami plastycznymi. Jedna kobieta stoi.