Więcej komputerów dla czytelników Drukuj
piątek, 23 luty 2007
Podpisanie umowy II etap - Zdjęcie 6W dniu 23 lutego 2007 r. Piotr Tokarczuk, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie, w obecności Prezydenta Miasta Lublin Adama Wasilewskiego i Skarbnika Miasta Lublin Ireny Szumlak, podpisał z Wojewodą Lubelskim Wojciechem Żukowskim umowę o dofinansowanie Projektu "Informatyzacja Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie i utworzenie PIAP-ów w filiach MBP - II etap".
Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu 1 - Rozbudowa i modernizacja infrastruktury służącej wzmacnianiu konkurencyjności regionów Działanie 1.5 - Infrastruktura społeczeństwa informacyjnego. Wartość Projektu wynosi 1 029 999 zł, z czego dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej wyniesie 75%, tj. 772 499,25 zł.
Celem głównym projektu jest wspieranie rozwoju województwa lubelskiego poprzez rozbudowę lokalnej infrastruktury społeczeństwa informacyjnego w Lublinie oraz wyrównanie dysproporcji w zakresie dostępu i wykorzystania Internetu oraz innych Technologii Informacyjnych i Komunikacyjnych (ICT) pomiędzy regionem lubelskim i innymi regionami w Polsce i w Unii Europejskiej.
Efektem realizacji projektu będzie utworzenie 13 Publicznych Punktów Dostępu do Internetu (PIAP-ów), które pozwolą na upowszechnienie szybkiego i bezpiecznego dostępu mieszkańców Lublina do globalnej sieci oraz na wykorzystanie dostępu do Internetu dla poprawy efektywności merytorycznej realizacji statutowych celów Biblioteki.

Podpisanie umowy II etap - Zdjęcie 1
Podpisanie umowy II etap - Zdjęcie 2
Podpisanie umowy II etap - Zdjęcie 3
Podpisanie umowy II etap - Zdjęcie 4
Podpisanie umowy II etap - Zdjęcie 5Logo Unii Europejskiej Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego
Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego
< Poprzedni   Następny >


Rok Jubileuszowy 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości

2018 Rokiem Ireny Sendlerowej

2018 Rok Zbigniewa Herberta

2018 Rok Praw Kobiet

Rok Arcybiskupa Ignacego Tokarczuka

logo_miejsce_przyjazne_seniorom.jpg

Ośrodek Książki Obrazkowej

Inspiracje plus

Lublin 700 lat
Fundusze strukturalne - Serwis Informacyjny Ministerstwa Rozwoju Regionalnego
Strona utrzymywana na serwerze zakupionym dzięki finansowemu wsparciu przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.
Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego