Konkursy popularyzowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. H. Łopacińskiego Drukuj
środa, 22 marzec 2006
Konkurs plastyczny: Projekt na ekslibris Miejskiej Biblioteki Publicznej im. H. Łopacińskiego.
Dzielnicowy Dom Kultury „Bronowice” razem z Miejską Biblioteką Publiczną Filią nr 3 przy ul. Hutniczej 20 ogłaszają konkurs plastyczny p.t. „Projekt na eklibris Miejskiej Biblioteki Publicznej im. H. Łopacińskiego”. Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży z lubelskich szkół i placówek kultury. Rozstrzygnięcie konkursu połączone z wernisażem i wręczeniem nagród odbędzie się 2 czerwca 2006 r.


Konkurs plastyczny p.t. „Portret Hieronima Łopacińskiego” .
Dzielnicowy Dom Kultury „Bronowice” razem z Miejską Biblioteką Publiczną Filią nr 3 przy ul Hutniczej 20 ogłaszają konkurs plastyczny p.t. „Portret Hieronima Łopacińskiego”. Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży z dzielnicy Tatary. Wernisaż wystawy pokonkursowej połączony będzie z imprezą o charakterze oświatowym. Wystawa pokonkursowa będzie prezentowana w DDK "Bronowice" oraz Filii nr 3 MBP do 30 czerwca 2006 r.

Konkurs wiedzy.
Dzielnicowy Dom Kultury „Bronowice” razem z Miejską Biblioteką Publiczną ogłaszają konkurs wiedzy o życiu H. Łopacińskiego p.t. „Lublinianin – Hieronim Łopaciński”. Konkursowi towarzyszyć będzie pogadanka na temat życia i działalności patrona Biblioteki. Finał - 18 maja 2006 r.

Konkurs oświatowy.
Dzielnicowy Dom Kultury „Bronowice” razem z Miejską Biblioteką Publiczną ogłaszają konkurs oświatowy o życiu i dokonaniach H. Łopacińskiego, adresowany jest on do czytelników Biblioteki i mieszkańców dzielnicy Bronowice. Podsumowanie konkursu nastąpi w maju bieżącego roku.


Szczegóły o warunkach konkursów dostępne są w Dzielnicowym Domu Kultury „Bronowice"  i  w  Filii  nr 3 MBP przy  ul. Hutniczej 20.

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. H. Łopacińskiego i Zarząd Okręgu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Lublinie ogłaszają  dla bibliotek publicznych województwa lubelskiego konkurs wiedzy o własnym regionie ( miejscowości, gminie, powiecie, województwie )  pt. "Pamięć przeszłości". Zadaniem konkursu jest  poznanie i popularyzowanie przeszłości własnych rodzin, wsi, znanych mieszkańców, twórców, miejsc pamięci, zabytków i wydarzeń kulturalnych oraz lokalnych zwyczajów. Konkurs  trwa od stycznia do grudnia 2006.  Szczegóły we wszystkich placówkach bibliotecznych.
< Poprzedni   Następny >

2019 Rokiem Gustawa Herlinga-Grudzińskiego

2019 Rok Stanisława Moniuszki

450. Rocznica Podpisania Unii Lubelskiej

logo_miejsce_przyjazne_seniorom.jpg

Ośrodek Książki Obrazkowej

Inspiracje plus

Fundusze strukturalne - Serwis Informacyjny Ministerstwa Rozwoju Regionalnego
Strona utrzymywana na serwerze zakupionym dzięki finansowemu wsparciu przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.
Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego