Kalendarium imprez na marzec 2006 r. Drukuj
wtorek, 14 luty 2006
Serdecznie zapraszamy na organizowane przez nas wystawy i lekcje biblioteczne w marcu 2006:


Filia nr 2, ul. Peowiaków 12,  081 532-05-29
23.03 (czwartek), godz.10.00 – otwarcie wystawy i prelekcja pt. "Hieronim  Łopaciński – życie i dzieło".


Filia nr 26, ul. Leonarda 18,  081 525-64-39
"Po Kociemu" – stała wystawa grafik i ekslibrisów Andrzeja Kota


Filia nr 28, ul. Nadbystrzycka 85,  081 525-86-44
"Deutschland – Meklemburgia" - wystawa
"Lublin 1814 - 1887 ze zbiorów Muzeum Lubelskiego" - wystawa (reprodukcje)


Filia nr 29, ul. Kiepury 5,  081 741-92-94
10.03 (piątek), godz.10.00 – Finał Konkursu Sienkiewiczowskiego

"Rilke" – wystawa literacka


Filia nr 30, ul. Braci Wieniawskich 5,  081 741-62-36
Wystawa grafik Andrzeja Kota "Niech się ośmieli w czerni i bieli".


Filia nr 5, ul. Krochmalna 47,  081 442-44-24
17.03 (piątek), godz. 10.00 - "W kręgu lebelskich legend"- zajęcia dla młodzieży z kl. II gimnazjum
17.03 (piątek), godz.9.00 - prelekcja Marii Włosek pt. "Autorzy legend lubelskich - rys historyczny od XVII w."


Filia nr 6, ul. Poniatowskiego 4,  081 533-07-13
"Co pod śniegiem piszczy" - wystawa


Filia nr 21, ul. Rynek 11, 081 532-05-45
13.03 (poniedziałek), godz. 10.15 - "Poznajemy legendy lubelskie" - czytanie legend dzieciom ze świetlicy Szk. Podst. nr 24
16.03.(czwartek), godz. 12.30 - pantomima legend lubelskich
20.03 ( poniedziałek), godz.10.00 - "Co wiesz o Lublinie" - konkurs dla dzieci z kl.IV Szk. Podst. nr 24
23.03 (czwartek), godz. 12.30 - "Poznajemy legendy lubelskie" - czytanie legend dzieciom z kl. IV Szk. Podst. nr 24
27.03 (poniedziałek), godz.10.15 - wycieczka szlakiem legend lubelskich dla dzieci ze świetlicy Szk. Podst. nr 24
30.03 (czwartek), godz. 12.30 - "Czy znasz legendy lubelskie?" - konkurs dla dzieci z kl. IV Szk. Podst. nr 24
 

Filia nr 9, ul. Krańcowa, 081 744-17-18
14.03 (wtorek), godz. 13.15 - Czytanie przedszkolakom przygód Muminków


Filia nr 18, ul Głęboka 8a, 081 525-10-91
15.03 (środa), godz. 10.30 - "Ksiądz Jan od biedronki" - zajęcia dla dzieci z kl. II Szk. Podst. nr 7


Filia nr 25, ul. Sympatyczne 16, 081 527-21-82
16,03 (czwartek),godz.9.30 - "Opowieści o zamkach i duchach" - zajęcia dla dzieci z kl. "O"


Filia12, ul. Żelazowej Woli 7, 081 741-52-73
16.03 (czwartek), godz. 10.00 - "Ulubione mruczanki i powiedzonka Kubusia Puchatka" - zajęcia dla dzieci z P-la nr 2
17.03 (piątek), godz.11.00 - "Zaczarowany świat Kubusia Puchatka" - zajęcia dla dzieci z kl. II Szk.Podst. nr 43
20.03 (poniedziałek), godz. 11.00 - "Ulubione mruczanki i powiedzonka Kubusia Puchatka" - zajęcia dla dzieci z kl. II Szk. Podst. nr 43
24.03 (piątek), godz.10.30 - "Zaczarowany świat Kubusia Puchatka" - zajęcia dla dzieci niepełnosprawnych


Filia nr 10, ul. Kleeberga 12a, 081 747-10-23
30.03(czwartek), godz. 10.00 - spotkanie z twórczynią ludową z Krzczonowa Bogumiłą Wójcik - pokaz pisania pisanek.


Filia nr 2, ul. Peowiaków 12, 081 532-05-29
27.03(poniedziałek), godz. 17.00 - podsumowanie I etapu XIII edycji konkursu
"Wydajemy własną książkę" i wręczenie dyplomów.




< Poprzedni   Następny >


Rok Jubileuszowy 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości

2018 Rokiem Ireny Sendlerowej

2018 Rok Zbigniewa Herberta

2018 Rok Praw Kobiet

Rok Arcybiskupa Ignacego Tokarczuka

logo_miejsce_przyjazne_seniorom.jpg

Ośrodek Książki Obrazkowej

Inspiracje plus

Lublin 700 lat
Fundusze strukturalne - Serwis Informacyjny Ministerstwa Rozwoju Regionalnego
Strona utrzymywana na serwerze zakupionym dzięki finansowemu wsparciu przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.
Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego